Meble z duszą, czyli Sofa&Friends

Zajmujemy się nadawaniem meblom duszy. Sprawiamy, że każdy, kto nas odwiedzi zostaje zauroczony przez stoliki, kanapy czy fotele. Choć może brzmieć to pompatycznie – robimy to, co kochamy – wyszukujemy końcówki kolekcji meblarskich i sprowadzamy dla Ciebie artystyczne, designerskie, unikatowe oraz najciekawsze modele. Swoje własne perełki odnajdą miłośnicy klasyki, retro, nowoczesności, skandynawskiego minimalizmu, rokoko, industrializmu, lat 60-tych, modernizmu, glamour oraz innych stylów. Nie stawiamy sobie ograniczeń, dlatego w naszym salonie, obok siebie stoi ręcznie malowany stolik kawowy czy futurystyczny fotel.

Prywatny projektant wnętrz

Jesteśmy też tapicerem i projektantem wnętrz. Tworzymy autorskie meble na zamówienie, które zgodnie z Twoją prośbą mogą przybrać wymarzony kolor czy rozmiar dopasowany do wolnej przestrzeni w pokoju. Doradzimy jak zaaranżować wnętrza we własnym mieszkaniu oraz jak połączyć ze sobą wyposażenie o wyrazistym designie.

Razem stworzymy mieszkanie marzeń

„Wszystkie meble mamy na już, szybciej się nie da” – to nasza dewiza, która przyświeca nam w codziennej pracy w warszawskim oraz poznańskim outlecie, a także podczas realizacji zamówień przez sklep internetowy. Nie chcielibyśmy zostawić Cię w nowym mieszkaniu bez łóżka do spania czy wygodnego fotela do czytania kolejnego tomu pasjonującej powieści, dlatego działamy naprawdę szybko. Jeśli usilnie poszukujesz mebli w konkretnym stylu, zgłoś się do nas, być może mamy właśnie to, czego potrzebujesz.

check Produkt dodany do porównania