SERIE MEBLI

Kto choć raz wcielił się w rolę dekoratora wnętrz i urządzał pokój czy salon, ten wie, że znalezienie dobrych mebli, które byłyby ze sobą spójne, zbieżne stylistycznie, a przy tym oryginalne, to ciężki orzech do zgryzienia. Bezpiecznym, szybkim rozwiązaniem jest wybór serii mebli, czyli całego zestawu wykonanego wedle jednego stylu. W zależności...

Kto choć raz wcielił się w rolę dekoratora wnętrz i urządzał pokój czy salon, ten wie, że znalezienie dobrych mebli, które byłyby ze sobą spójne, zbieżne stylistycznie, a przy tym oryginalne, to ciężki orzech do zgryzienia. Bezpiecznym, szybkim rozwiązaniem jest wybór serii mebli, czyli całego zestawu wykonanego wedle jednego stylu. W zależności od konkretnej kolekcji, mogą to być kanapy ze stołami, krzesłami i pufami,  regały ze stolikami i komodami, czy choćby łóżka wraz z szafami oraz stolikami nocnymi.

To znaczne ułatwienie, jeśli wybiera się modele, takie jak proponowane przez nas – artystyczne, jedyne w swoim rodzaju, inspirowane przeszłością, lotnictwem oraz światem popkultury. Wszak, gdy zakupi się regał przypominający czerwony kontener fabryczny, to może być trudno dobrać do niego odpowiednie szafy czy fotele. Obecnie posiadamy zestawy wykonane w całości z drewna czy metalu, ale także powstałe z kilku materiałów, a przy tym stonowane lub zaskakujące swoim designem i nietypową formą.

Więcej

SERIE MEBLI  Jest 12 produktów.

Pokazuje 1 - 12 z 12 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 12 elementów