82436

Nowy produkt

NAROŻNIK CENTO SZARY

3 599,00 zł

MEBEL WYKONYWANY NA ZAMÓWIENIE

Narożnik Cento to połączenie trzech wytrzymałych materiałów.

Siedzisko i poduszki oparciowe z wałkiem wykonane są z szarego, dekatyzowanego jeansu.

Korpus mebla obity jest w materiał imitujący skórę, miły i łatwy w utrzymaniu (nie mylić z ekoskórą!), a dwie małe, dekoracyjne poduszki są z prążkowanego pluszu...

Nogi chromowane. Cento jest meblem, który idealnie wpasuje się w salonowe wnętrze, jak też odnajdzie się w pokoju gościnnym, ze względu na funkcję spania oraz pojemnik na pościel, który posiada. 

Uwaga

Mebel na zamówienie również  w innych tkaninach

Termin realizacji wynosi 4-5 tygodnie.

Wybierz kolor, który najbardziej Ci odpowiada. W naszym wzorniku dostępny jest szeroki wachlarz tkanin. Skontaktuj się z pracownikiem pod numerem telefonu podanym na stronie naszego sklepu.


Wzorniki tkanin są do Państwa dyspozycji w naszych salonach w Poznaniu oraz w Jankach koło Warszawy. Na życzenie klienta nasi pracownicy przesyłają również zdjęcia tkanin. Niestety nie wysyłamy próbek wzorników. 

Klient może również wybrać stronę narożnika (prawy lub lewy).

Czas wysyłki liczony jest od dnia w którym Państwa zamówienie zostanie zrealizowane przez fabrykę oraz dostarczone do naszej siedziby.

Infolinia 605088880

Termin dostawy ustalany jest indywidualnie po wcześniejszym telefonicznym/mailowym kontakcie z Klientem. Cena dostawy uzależniona jest od ilości zamówionego towaru, kubatury i wagi. 

16 innych produktów w tej samej kategorii: