Regały i komody

Czy to w domu czy biurze, przy natłoku codziennych spraw, bardzo łatwo o nieporządek – sterty dokumentów lądujące na biurku, niepoukładane bibeloty, porozrzucane po całym salonie gazety czy dziecięce zabawki, to tylko niektóre z problemów. Gdy takie sytuacje zdarzają się u nas nagminnie, to pora pomyśleć o kolejnej komodzie czy regale, który pom...

Czy to w domu czy biurze, przy natłoku codziennych spraw, bardzo łatwo o nieporządek – sterty dokumentów lądujące na biurku, niepoukładane bibeloty, porozrzucane po całym salonie gazety czy dziecięce zabawki, to tylko niektóre z problemów. Gdy takie sytuacje zdarzają się u nas nagminnie, to pora pomyśleć o kolejnej komodzie czy regale, który pomoże uporządkować sprzęty, ale stanie się również designerską dekoracją. Możliwości wyboru są ogromne, wszystko zależy od wielkości przestrzeni, w której ma stanąć mebel oraz od samego stylu pokoju. 


Dla jednych ciekawsze będą proste regały z drewna i metalowych elementów, innym do gustu przypadną stylizowane szafki z dekoracyjnymi napisami, klasyczne półki czy też meble z charakterystycznymi gałkami zainspirowanymi kolorowymi latami 60-tymi. Warto jednak mieć na uwadze, że mniejsze modele np.: w stylu rokoko są raczej predysponowane do sypialni czy garderoby, a metalowe meble najlepiej będą korespondować z loftowym wnętrzem. Poza tym, czasami jeden charakterystyczny regał może całkowicie odmienić mieszkanie.

Więcej

Regały i komody  Jest 10 produktów.

Pokazuje 1 - 10 z 10 elementów
Pokazuje 1 - 10 z 10 elementów