Krzesła

Podczas swojego życia zawodowego około 8o tys. godzin spędzamy w pozycji siedzącej – w pracy, samochodzie, przed telewizorem. Przy takiej liczbie bardzo ważne jest, by krzesła w mieszkaniu czy biurze były ergonomiczne oraz wygodne. Liczy się dobre oparcie, jak i odpowiednio twarde siedzisko. Proponujemy tutaj krzesła wykonane z litego drewna ora...

Podczas swojego życia zawodowego około 8o tys. godzin spędzamy w pozycji siedzącej – w pracy, samochodzie, przed telewizorem. Przy takiej liczbie bardzo ważne jest, by krzesła w mieszkaniu czy biurze były ergonomiczne oraz wygodne. Liczy się dobre oparcie, jak i odpowiednio twarde siedzisko. Proponujemy tutaj krzesła wykonane z litego drewna oraz tapicerowane, obite tkaninami o stonowanej kolorystyce, podparte na stabilnych nóżkach.


Jednak przy całej funkcjonalności nie można zapominać o estetycznym wymiarze mebli, które w zależności od designu mogą stać się ozdobą nowoczesnych jadalni, klasycznych salonów czy industrialnych biur. Ze względu na swój minimalistyczny charakter oraz uniwersalność najpopularniejsze są drewniane modele, wtórują im te z poduszkami czy tkaninami na oparciach. Rzadsze, ale przez to bardziej oryginalne są krzesła stylizowane oraz artystyczne o nietypowym kształcie czy z ciekawymi akcentami barwnymi, wzorami lub bardziej dekoracyjnymi nóżkami, postarzanymi elementami.

Więcej

Krzesła  Jest 25 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 24 z 25 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 25 elementów