Łóżka

Nie ma to jak drzemka w środku dnia czy udanie się w objęcia Morfeusza po pełnym wrażeń dniu -  wedle badaczy w łóżku spędzamy 1/3 naszego życia. Wynika z tego, że jest to mebel, którego nie wolno bagatelizować. Trzeba zadbać o solidną ramę, wytrzymały stelaż oraz materac, które będzie odpowiednio twardy oraz dopasowany do wzrostu czy ewentualny...

Nie ma to jak drzemka w środku dnia czy udanie się w objęcia Morfeusza po pełnym wrażeń dniu -  wedle badaczy w łóżku spędzamy 1/3 naszego życia. Wynika z tego, że jest to mebel, którego nie wolno bagatelizować. Trzeba zadbać o solidną ramę, wytrzymały stelaż oraz materac, które będzie odpowiednio twardy oraz dopasowany do wzrostu czy ewentualnych wad kręgosłupa lub innych problemów zdrowotnych. Osobom poszukującym nowego wyposażenia do sypialni proponujemy między innymi wygodne łóżka dwuosobowe, wyposażone w skrzynie na pościel oraz regulowane zagłówki. 


Stawiamy na minimalizm oraz nowoczesność, ale dla amatorów klasyki czy glamour także znajdą się nietuzinkowe i komfortowe meble. Ciekawym rozwiązaniem, które daje więcej możliwości i swobody, jest wybór samodzielnej ramy o interesującym kolorze i wyrazistym designie oraz dokupienie do niej własnego materaca. Wtedy możemy mieć pewność, że każdego dnia będziemy budzić się wypoczęci oraz gotowi na spotkanie z kolejnym emocjonującym dniem.

Więcej

Łóżka  W tej kategorii nie ma produktów.