Fotele & Szezlongi

Komfort zamknięty w wyprofilowanym siedzisku oraz miękkich poduszkach. Wiele można powiedzieć o fotelu, jednak bez cienia wątpliwości to właśnie jego niewielki rozmiar, uniwersalność oraz wygoda sprawiają, że cieszy się ogromnym powodzeniem i pojawia się zarówno w mieszkaniach, jak i w biurach, bibliotekach czy garderobach z toaletką.  Innej fun...

Komfort zamknięty w wyprofilowanym siedzisku oraz miękkich poduszkach. Wiele można powiedzieć o fotelu, jednak bez cienia wątpliwości to właśnie jego niewielki rozmiar, uniwersalność oraz wygoda sprawiają, że cieszy się ogromnym powodzeniem i pojawia się zarówno w mieszkaniach, jak i w biurach, bibliotekach czy garderobach z toaletką.  Innej funkcjonalności oraz designu wymaga mebel, który ma stanąć w kąciku czytelniczym czy przed telewizorem, a innej siedzisko do pracy za biurkiem. W naszych produktach zgrabnie łączymy te różne cechy i proponujemy fotele, które uderzają swoją oryginalnością. 


Te wzorowane na statkach kosmicznych czy krzesełkach pilota dobrze dopełnią wnętrza o nieco nowatorskim czy nawet futurystycznym charakterze, z kolei modele z popkulturowymi printami są idealne do młodzieżowych, studenckich pokoi, pracowni artystycznych, a nawet nowoczesnych salonów. Nie brakuje także rozwiązań dla amatorów klasyki, takich jak romantyczne, subtelne i pikowane fotele, które są wprost stworzone do jasnych przestrzeni w stylu glamour czy ciężkie, barokowe meble do klasycznych, prostych pomieszczeń.

Więcej

Fotele & Szezlongi  Jest 52 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 24 z 52 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 52 elementów